Особливе місце у житті учнівського та педагогічного колективів Підкамінської спеціальної школи з поглибленою професійною підготовкою посідає співпраця з іншими навчальними закладами, організаціями, підприємствами, товариствами як в Україні, так і за її кордонами.

Цього року кафедра загальної та соціальної педагогіки Українського католицького університету у співпраці з Українсько-Канадським альянсом сприяння глухим і слабочуючим з 27 червня по 2 липня 2016 року провели 27 літній навчально-рекреаційний табір в Хустській спеціалізованій школі-інтернаті.

/Files/images/gruden_2016/12.jpg

Учасниками табору були учні та педагоги Підкамінської спеціальної школи з поглибленою професійною підготовкою.

/Files/images/gruden_2016/13.jpg

Робота табору була зорієнтована не тільки на учнів шкіл, а й педагогів, які працюють з ними.

Участь у майстер-класі із лозоплетіння.

/Files/images/gruden_2016/14.jpg

Участь у театралізованій інсталяції "Світ глухих".

/Files/images/gruden_2016/15.jpg /Files/images/gruden_2016/16.jpg

Юні учасники представили самчні результати кулінарного конкурсу.

/Files/images/gruden_2016/17.jpg

Цікава мандрівка на мальовничу гору в м. Хусті.

/Files/images/gruden_2016/18.jpg

Презентація та огляд художньої самодіяльності.

/Files/images/gruden_2016/19.jpg /Files/images/gruden_2016/20.jpg

Українсько-Канадський альянс сприяння глухим та слабочуючим створений у 2000 році з ініціативи й сприяння канадських колег. Учні та педагоги Підкамінської спеціальної школи з поглибленою професійною підготовкою є активними учасниками літніх таборів організованих Українсько-Канадським альянсом.

У Чернівцях, з 29 червня по 4 липня 2015 року, відбувся 26 навчально-рекреаційний табір «Літня школа української жестової мови та культури глухих» на базі Чернівецького навчально-реабілітаційного центру № 1, організований за фінансової та методичної підтримки кафедри загальної та соціальної педагогіки Українського католицького університету.

Серед активних учасників були учні та педагоги Підкамінської спеціальної школи з поглибленою професійною підготовкою»

/Files/images/gruden_2016/1.jpg

У програмі роботи табору поєдналися навчання та змістовний відпочинок. Дітям сподобались креативно-розвиваючі (твістер, квест) та інтелектуальні ігри, мистецькі конкурси, спортивні естафети, майстер-клас з кулінарії, духовні бесіди.

/Files/images/gruden_2016/2.jpg

Незабутні враження залишились від відвідин Державного історико-архітектурного заповідника «Хотинська фортеця».

/Files/images/gruden_2016/3.jpg /Files/images/gruden_2016/4.jpg

Цікавою та пізнавальною стала екскурсія у Чернівецький національний університет ім. Ю.Федьковича, а також відкрили для себе дивовижне місто,Чернівці, його визначні місця і пам’ятки архітектури.

/Files/images/gruden_2016/5.jpg /Files/images/gruden_2016/6.jpg

Діти також мали можливість відпочити на березі озера, плавали, грали у волейбол та міні-футбол, насолоджувалися мальовничими краєвидами і спілкуванням. У відпочинковому центрі «Сонячна долина», діти не лише купалися, а й спостерігали за життям диких та хижих тварин у вольєрах.

/Files/images/gruden_2016/7.jpg

Підсумком роботи навчально-рекреаційного табору став підготовлений учнями концерт. Юні артисти представили пісні жестовою мовою, танці.

/Files/images/gruden_2016/8.jpg /Files/images/gruden_2016/9.jpg

На завершення всі учні взяли участь у флешмобі "Україна-єдина країна".

/Files/images/gruden_2016/10.jpg /Files/images/gruden_2016/11.jpg

Вихованці школи побували на профорієнтаційній екскурсії в Тернопільському вищому професійному училищі технологій та дизайну, січень 2015р.

/Files/images/44.jpg /Files/images/66.jpg /Files/images/55.jpg

Учні побували на профорієнтаційній екскурсії на швейному підприємстві "Силует" м. Львів

Завдяки даній екскурсії наші учні з величезним зацікавленням спостерігали за роботою працівників підприємства. Вони з перших уст довідалися про вимоги, що висуваються до потенційних працівників, пропонований соціальний пакет і рівень заробітної плати. Хлопці і дівчата переконалися, що вада слуху - не вирок. Нині слабочуючі мають змогу не тільки отримати відповідну освіту, а й реалізувати свій потенціал у трудовій діяльності.

/Files/images/1.jpg /Files/images/2.jpg

Профорієнтаційна екскурсія у ТзДВ "Галант" м. Броди

Силами працівників Бродівського РЦЗ було організовано профорієнтаційну екскурсію на ТзДВ "Галант", де відбулася наочна презентація професій "Швачка", "Кравець". Модельєр-конструктор провела екскурсію виробничими цехами, розповіла історію швейної фабрики, розповіла специфіку роботи підприємства.

/Files/images/8778ор.jpg /Files/images/99.jpg

День відкритих дверей у Бродівському районному центрі зайнятості

Спершу працівники РЦЗ провели для учнів презентацію за допомогою якої ознайомили дітей з єдиною технологією надання соціальних послуг населенню, проінформували про завдання служби зайнятості, функціональні сектори та послуги, які надає служба зайнятості.

Після екскурсії в районному центрі зайнятості учнів запросили на презентацію професій «Швачка», «Кравець», «Столяр». Були переглянуті відеофільми-візитки про ці професії, з яких діти дізналися про вимоги до даних спеціальностей, умови праці, навчальні заклади, де можна навчитися даного ремесла.

/Files/images/Без імені.jpg /Files/images/8778.jpg

Вихованці школи побували на профорієнтаційній екскурсї у львівській майстерні шоколаду

/Files/images/DSC00401.JPG /Files/images/DSC00337.JPG

Обстеження проводять німецькі лікарі

Корисна і результативна робота з благодійними організаціями з Німеччини дозволила докорінно змінити підхід до корекції слуху. Завдяки співпраці з німецькими колегами всі учні школи забезпечені слуховими апаратами. Навчальні майстерні і кабінети для поглибленої професійної підготовки обладнані сучасними технологічними машинами, пристроями і приладами, які надають можливість проводити навчальні заняття на сучасному високо продуктивному рівні.

/Files/images/німці.jpg /Files/images/IMG_0288.JPG

Враховуючи специфіку школи у швейній майстерні встановлена апаратура для підсилення слухового сприймання, корекції мови та формування вимови учнів.

Кiлькiсть переглядiв: 1319

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.