За підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Національної академії педагогічних наук України та Київського міського будинку учителя 28 квітня 2011 року у виставковій залі Педагогічного музею України відбулася Перша Всеукраїнська виставка «Особливі потреби-особливі перспективи» (система освіти дітей з особливими потребами).

/Files/images/eksperiment/цу.jpg

Підкамінську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат I-III ступенів з поглибленою професійною підготовкою представляли директор Українець Б.М. та заступник директора з навчальної роботи з питань проведення науково-педагогічного експерименту Присліпська І.Т.

/Files/images/eksperiment/54.jpg /Files/images/eksperiment/шщ.jpg

Метою виставки було представити сучасну систему освіти дітей з особливими потребами, досвід роботи спеціальних навчальних закладів та творчі роботи вихованців цих закладів.

/Files/images/eksperiment/ві.jpg /Files/images/eksperiment/Изображение 689.jpg

На виставці представлена книга «Підкамінська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленою професійною підготовкою».

В розділі “Експериментальна робота” висвітлюється діяльність школи щодо науково-педагогічного експерименту.

/Files/images/eksperiment/ТИТУЛКА-2.jpg /Files/images/eksperiment/30.jpg /Files/images/eksperiment/31.jpg /Files/images/eksperiment/32.jpg /Files/images/eksperiment/33.jpg /Files/images/eksperiment/34.jpg /Files/images/eksperiment/35.jpg /Files/images/eksperiment/36.jpg /Files/images/eksperiment/37.jpg /Files/images/eksperiment/38.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 990

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.