/Files/images/1c23-24nr/Дети читают, библиотека.jpg

Мабуть, важко знайти людину, яка не любила б книжки. Вони - наші друзі та порадники. Ми дізнаємося з книжок дуже багато цікавого про життя. Книжок існує дуже багато, і вони такі різні, що важко було б без бібліотеки. Саме там ми можемо познайомитись і з пригодницькими романами, і з історичними, і з мудрими народними казками, а також і з класичними творами.

Кожна нова книжка - це завжди таємниця і знайомство з цікавими героями, що можуть стати твоїми друзями. З деякими навіть не хочеться розлучатися. Хочеться вчитися у них, наслідувати їхні вчинки.

Бібліотека - це не лише місце, де зберігаються книжки. Якщо важко вибрати книжку самому, на допомогу прийде бібліотекар - Микитюк Леся Михайлівна. Вона підкаже, що треба взяти, щоб підготуватись до уроків, або просто що варто прочитати для себе корисного і цікавого. Без такої допомоги легко розгубитись, бо книжок дуже багато. Навіть, здається - для того, щоб прочитати їх усі, може не вистачити цілого життя. Тому треба шукати серед них найважливіші.

За допомогою книжки можна помандрувати по інших країнах, чи навіть планетах, пережити разом із героями безліч пригод, порадіти чи посумувати з ними. А ще в бібліотеці можна просто поспілкуватись, поділитися думками і враженнями з друзями. Дуже добре, що в нашому навчально-реабілітаційному центрі є чудове місце - бібліотека!

"Читайте! І нехай у вашому житті не буде жодного дня коли б ви не прочитали хоча б сторінки з нової книги."

К.Г. Паустовський

Кiлькiсть переглядiв: 979

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.